BTC China با حمایت برادران لی تبادل لایت کوین را آغاز نمود

Banner_en_BTCChina

صرافی بزرگ BTC China اقدام به ایجاد تبادلات لایتکوین در سیستم مالی خود نمود٬با کمیسیونی معادل صفر که یک امتیاز ویژه در این زمینه برای کاربران محسوب میشود.این شرکت بعد از BTC-E بزرگترین صرافی آنلاین برای لایتکوین خواهد بود یعنی دومین کریپتوی محبوب جهان.

بابی لی مدیر بی تی سی چاینا اضافه میکند که کاربران از سالهای قبل منتظر چنین اتفاقی بودند.

بابی بیان میکند:

امیدواریم بتوانیم با به وجود آوردن بازار لایتکوین در صرافی خود این سیستم مالی را رونق بخشیم٬زیرا لایتکوین در واقع همان بیتکوین است با سن و سالی کمتر و جوان تر و نو پا تر.

او ادامه میدهد

من در مورد وارد کردن لایتکوین به BTC China بسیار هیجان زده هستم و پس از افتضاح به بار آمده توسط MtGox جلب اعتماد کاربران توسط ما مهمترین هدف برای سلامتی کریپتو کارنسی هایی مانند بیتکوین و لایتکوین است.البته  جای بسی امید است که شرکت ما همواره مکانی امن و محفوظ برای کاربرانمان بوده و هست.

همانطور که انتظار میرود لایتکوین دارای آینده ی روشنی است و پس از گذشتن از بحران های اخیر٬امکان عبور از رکورد های گذشته نیز وجود دارد٬در این میان و با روی کار آمدن لایتکوین در BTC China بزرگترین صرافی چین٬نقل و انتقالات لایتکوین بسیار فراتر خواهد رفت.در اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی هنگامی که قیمت بیتکوین به ۱۲۰۰ دلار هم رسید٬لایتکوین نیز به قیمتی معادل ۴۵ دلار رسید که در نوع خود قابل توجه بود.

پس از انتشار این خبر امروز در تاریخ ۵ مارچ ۲۰۱۴ قیمت از حدود ۱۳ دلار به حدود ۱۷ دلار افزایش یافت.پیش بینی شما در این زمینه چیست؟

با ما در ارتباط باشید

با تشکر

پوریا حسنی مدیریت سایت پارس بیتکوین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت پارس بیتکوین میباشد.

 

یک دیدگاه

  1. با سلام
    البته من امیدوارم قیمت باز هم بالاتر خواهد رفت و روند رو به رشدی خواهد داشت

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *