شرکت CoinTerra شروع طراحی و تولید دستگاه های استخراج GSX I مجهز به خنک کننده آبی را اعلام نمود

GSX I مجهز به رادیاتور آبی و سیستم انتقال حرارت به صورت هیت پایپ خواهد بود و هر واحد حدود ۴۰۰ گیگاهش قدرت برای SHA256 تولید خواهد کرد.چیپ این محصول دارای تکنولوژی ۲۸ نانومتری میباشد.

جیم اوکانر مدیر بخش مهندسی این شرکت عقیده دارد استفاده از خنک کننده آبی بهترین انتخاب برای این محصول میباشد.

اوکانر ادامه میدهد:

با توجه به این که این محصول از درگاه PCIe بهره میبرد استفاده از سیستم های خنک کننده Air کمکی به تهویه این محصول نمیکرد و موجب اتلاف اسلات های مادربورد نیز میشد.

تست محصول

اوکانر بر این امر معتقد است که این کارت قابلیت های استخراج را افزایش خواهد داد و از طریق درگاه usb تا ۲۰ کارت قابلیت کنترل و برنامه ریزی خواهند داشت.

Cointerra تنها کمپانی تولید کننده کارت های با درگاه PCIe برای استخراج نیست و در کانزاس سیتی نیز شرکت Butterfly Labs محصولاتی مشابه را تولید نموده است.نام این محصول Monarch میباشد با قدرتی معادل ۶۰۰ مگاهش و قیمت ۲۱۹۶ دلار و قدرت مصرفی ۳۵۰وات رقیب اصلی GSX I میباشد با قدرت ۴۰۰ مگاهش  و توان مصرفی ۴۰۰ وات و قیمت ۱۵۹۹ دلار.

انتظار میرود از ماه پیش روی میلادی Monarch های باترفلای لبز برای مشتریان ارسال شود.البته این دستگاهها با سیستم خنک کننده Air عرضه شده اند.

زمان عرضه

زمان عرضه این محصول ماه June میلادی خواهد بود.دستگاههای ۲ تراهش این شرکت نیز به موقع به دست مشتریان خواهد رسید.آنها قراردادی نیز با یکی از شرکت های واسطه بسته اند تا تحویل به موقع و بهتری داشته باشند.

به نظر شما کدام یک میتواند سودمند تر باشد.استفاده از دستگاههای استخراج SHA256 یا استفاده از کارت های گرافیک و استخراج کوین های Scrypt?

با تشکر

پوریا حسنی مدیریت سایت پارس بیتکوین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت پارس بیتکوین میباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *