بزرگترین سرمایه گذاری ها بر روی بیت کوین در سال ۲۰۱۳ میلادی

amctv.com/shows/breaking-bad

به همراه رشد بیت کوین مسیر توجهات نیز بر روی این سیستم مالی رو به گسترده شدن رفت و هم اکنون میتوانیم پتانسیل سرمایه گذاری برروی آن را به خوبی درک نماییم.

برای اثبات این مسله میتوان به ۵ مورد از بزرگترین سرمایه گذاری ها در این زمینه اشاره نمود که در سال ۲۰۱۳ میلادی به وقوع پیوست٬و پیش بینی سرمایه گذاری های بزرگتری در سال ۲۰۱۴ میلادی دور از ذهن نیست.

بگذارید تا نگاهی چند بر این موارد داشته باشیم…

itBit

مجموع سرمایه گذاری :حدود سه و نیم میلیون دلار

itBit در تلاش برای به وجود آوردن نوعی بورس برای بیتکوین بود و این امر را تحقق بخشید.بورسی که مانند سیستم NASDAQ به اکسچنج بیتکوین میپردازد.این کمپانی هم اکنون در سنگاپور واقع شده زیرا بانک های این کشور نوعی ملایمت به بیتکوین نشان داده اند.

[image src=”http://media.coindesk.com/2013/12/itBit_Status.png” width=”562″ height=”202″ lightbox=”yes” align=”center”]

BTC China

مجموع سرمایه گذاری :حدود ۵ میلیون دلار

در حال حاضر BTC China  یکی از بزرگترین صرافی های بیتکوین در جهان میباشد.همچنین با وجود قوانین سفت و سخت کشور چین در زمینه ی بیتکوین که در هفته ی اخیر وضع شد٬ هنوز هم پتانسیل خود را در بازار حفظ نمود و یکی از مراجع این شرکت به این امر اشاره دارد که کشور چین یکی از بزرگترین مراکز در زمینه استخراج بیتکوین است.

[image src=”http://media.coindesk.com/2013/12/btcchinachart.png” width=”577″ height=”202″ lightbox=”yes” align=”center”]

دیوید چن یکی اعضای لایت اسپید که با BTC China همکاری دارد وضع قوانین جدید توسط دولت چین را امری خطرناک برای بیتکوین و صرافی های چین ارزیابی کرد.

21E6

مجموع سرمایه گذاری : حدود ۵ میلیون دلار

اگر تا بحال نام این کمپانی را نشنیده اید مسله ی عجیبی نیست.بیتکوین دنیای وسیعی دارد و کمپانی های فراوان.این کمپانی اینطور که به نظر میرسد در زمینه ی تولید دستگاه های استخراج فعالیت دارد اما به دلیل سیاست های مدیریتی این شرکت٬اطلاعات کمی در این زمینه در اختیار ما میباشد.

[image src=”http://media.coindesk.com/2013/12/mininghongkong.png” width=”285″ height=”242″ lightbox=”yes” align=”center”]

آنچه که آشکار است دفتر اصلی این شرکت میباشد که در شهر سانفرانسیسکو قرار دارد و رییس دفتر آن متیو پارکر٬مدیریت آن را بر عهده دارد. یکی از اعضای اصلی تیم تحقیقاتی واحد تولید این شرکت پروفسور بالاژی سرینیواسان استاد دانشگاه استنفورد است٬فوق تخصص در زمینه ی اطلاعات استخراج.

Circle Internet Finacial

مجموع سرمایه گذاری : حدود ۹ میلیون دلار

این شرکت در زمینه ی ساده کردن نقل و انتقالات بیتکوین برای کاربران عادی و روزمره فعالیت میکند.مدیر این شرکت جرمی آلایر بر پتانسیل بیتکوین به عنوان یک ابزار مالی اعتقاد می ورزد.

[image src=”http://media.coindesk.com/2013/12/jallaire.png” width=”297″ height=”221″ lightbox=”yes” align=”center”]

آنها قصد طراحی نرم افزاری ساده و کارا به مانند اسکایپ و یا ایمیل را دارند که این نرم افزار قابلیت ارایه مجموعه ای از خدمات در زمینه بیتکوین را به کاربران بدهد و محصولی مفید واقع شود.

Coinbase

مجموع سرمایه گذاری : حدود ۲۳ میلیون دلار

دفتر مرکزی این شرکت نیز در شهر سانفرانسیسکو واقع شده است.یکی از مشهور ترین شرکت ها در زمینه بیتکوین.نمودار های موجود برای این شرکت خود گویای همه چیز هستند.

[image src=”http://media.coindesk.com/2013/12/coinbasegraph.png” width=”522″ height=”201″ lightbox=”yes” align=”center”]

این کمپانی دارای ۶۵۰ هزار کاربر میباشد که همه روزه به انجام فعالیت در سایت شرکت و تجارت میپردازند.کوین بیس به مانند Gmail در بیتکوین عمل میکند و در واقع مرجع تبادلات بیتکوین میباشد.این شرکت تبادلات مالی کاربران را به وسیله ی بانک های کشور امریکا انجام میدهد و تمامی کاربران نیازمند داشتن حساب کاربری فعال در یکی از این بانک ها میباشند.

با تشکر

پوریا حسنی مدیریت سایت پارس بیتکوین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت پارس بیتکوین میباشد.

POST A COMMENT.