Bank of America: بیتکوین پتانسیل رشد مشهودی دارد

BofA

Bank of America جز اولین بانک هایی است که بی پرده برای مشتریان خود این موضوع را آشکار میکند که

بیتکوین پتانسیل رشد مشهودی دارد

این خبر با همین عنوان در 14 صفحه برای مشتریان ارسال شد.دیوید وو (David Woo) اقتصاددان این بانک اعتقاد دارد ارزش این سیستم مالی به ازای هر بیتکوین 1300 دلار حدود 15 بیلیون دلار میباشد.

وو عقیده دارد که بیتکوین امکان ایجاد بستری متعادل را برای پرداخت های الکترونیکی میتواند ایجاد نماید.او عقیده دارد پرداخت های الکترونیکی در حال روزمره شدن به خصوص برروی گوشی های همراه میباشد٬و تجارت پرداخت با یک کلیک در حال گسترش است٬پس بیتکوین میتواند دراین زمینه به صورت واسطه دراین نوع بازار و شیوه ی  تجارتی حضور داشته و پررنگ ظاهر شود.

همچنین او معتقد است سیستم تراکنشی بیتکوین میتواند بسیار مفید باشد به شکلی که همه ی تراکنش ها در سیستم ذخیره شده و بدین شکل میتوان از پولشویی و بازار سیاه جلوگیری کرد.این سیستم تراکنشی که block chain نام گرفته جزیی ترین نقل و انتقالات مالی را در بر دارد .به نظر من٬قوانین بانکی برخی کشور ها مانند سوییس برای پولشویی و بازار سیاه مسیر بسیار فراخ تر و هموارتری نسبت به بیتکوین٬دارا میباشد.

Woo بر این امر استوار است که بیتکوین یک حباب طلقی نمیشود.این سیستم مالی مبنای پرداخت های الکترونیکی و انتقال پول است٬همچنین نیازمند جایگاهی برای کسب ارزش است.

به نظر شما ارزش این سیستم مالی تا چه حد پیشی میگیرد و قیمت بیتکوین تا چه حد رشد خواهد داشت؟

مترجم: پوریا حسنی

منبع : coindesk

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *