تفکر کامرون وینک لاوز درمورد گذشتن قیمت بیتکوین از مرز ۴۰ هزار دلار در مرور زمان

برادران وینکلاوز سخنرانی های بسیاری برای حمایت از بیتکوین انجام داده اند.اثبات این حقیقت درکمرنگ شدن نقش آنها در فیسبوک برای دنبال کردن بیتکوین و سرمایه گذازی در این سیستم مالی توسط این دو برادر میباشد.آنها از دست اندرکاران راه اندازی قیسبوک نیز بوده اند.

winky

این دو برادر سرمایه ای حدود ۳۵ میلیون دلار را صرف خرید بیتکوین نمودند و هم اکنون حدود ۱ درصد از کل بیتکوین موجود در اختیار آنها میباشد.

او در سخنرانی اخیر خود در یکی از کنفرانس ها به نام reddit اعلام میکند که بیتکوین از مرز ۴۰ هزار دلار خواهد گذشت و این یعنی رشدی حدود ۴۰ برابری نسبت به قیمتی که هم اکنون دارد.

در ادامه توضیح میدهد:

هم اکنون مارکت کپ بیتکوین حدود ۴۰۰ میلیارد دلار برآورد میشود و اگر این رشد٬یعنی افزایش ۴۰ برابری به واقعیت برسد.سرعتی خواهد داشت که در تصور کسی نخواهد بود.

او سیاستی احتکارآمیز در این زمینه نشان داده است و فعلا قصدی برای سرمایه گذاری در دیگر کریپتو ها جز بیتکوین ندارد.کامرون میگوید:

من علاقه ای به چک کردن قیمت لحظه ای بیتکوین ندارم و سرمایه گذاری خود را به صورت بلند مدت انجام داده ام .آنها مدارکی را به امضای خود رسانده اند و به ثبت رسانده اند مبنی بر پشتیبانی و اعتماد به شبکه بیتکوین با سرما یه ای ۲۰ میلیون دلاری و در New york Times نیز صحت این موضوع بررسی شد.

نظر شما در مورد این دیدگاه و پیشبینی چیست؟

با تشکر

پوریا حسنی مدیریت سایت پارس بیتکوین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت پارس بیتکوین میباشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *