بیتکوین آینده را رقم میزند…گفته ی دیوید مارکوس رییس سیستم مالی پی پال

No Comment
اخبار بیت کوین
0
0
EBay To Buy Mobile-Pay Service Zong For $240 Million In Cash

در همین هفته ی گذشته بود که چین با اعلام جلوگیری از مبادلات بیتکوین بدون ارایه مدارک معتبر توسط کاربران؛بازار را دچار شوک شدید نمود به طوری که قیمت بیتکوین از ۱۱۰۰ دلار به ۸۰۰ دلار سقوط کرد.اما هم اکنون در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۱۳ دوباره رشد صعودی به خود گرفته و قیمت آن به ۹۶۰ دلار رسید.

در همین حال کنفرانسی در شهر پاریس برگذار شد و دیوید مارکوس ریاست پی پال نیز در آن حضور داشت و به اظهار نظر پرداخت.مارکوس یکی از بزرگترین طرفداران بیتکوین در این کنفرانس بود و در اظهار نظر به این موضوع میگوید:

مردم در رابطه با بیتکوین هنوز دچار سردرگمی هستند.انها فکر میکنند به دلیل گفتن واژه ی ارز رمزنگاری شده

بیتکوین و سایر کریپتو ها نوعی ارز به حساب می آیند در حالی که آنها نوعی پتانسیل ارزشمند هستند برای ذخیره ی ارز های رایج به صورت مجازی و امن.

مارکوس ادامه میدهد؛ما هنوز آماده ی اتصال شبکه ی پی پال به بیتکوین نیستیم اما او اضافه میکند.به محض پایدار تر شدن و کم شدن نوسانات این سیستم و واضح تر شدن سیستم مالی بیتکوین برای مردم این مهم را به انجام خواهیم رساند.

او هنگامی که به طور واضح دید مثبتی در رابطه با بیتکوین داشت؛از کلمات گوناگون برای شرح این کنفرانس استفاده نکرد و آن را در یک جمله خلاصه نمود…

سیستمی برای جهت دادن به تکنولوژی

مارکوس خواستار ساده تر شدن هرچه بیشتر پرداخت های مالی است.به طوری که آینده ای را میبیند که مردم به صورت وایرلس و با استفاده از گجت های همراه پرداخت ها را انجام میدهند و پول یا کارت های اعتباری در این بین نقشی ندارند.

رییس ebay نیز هم کلام و هم عقیده با پی پال میگوید این دو سیستم مالی روزی با یکدیگر همسو خواهند شد و عقیده دارد که ارز دیجیتال به سیستم بسیار قدرتمند در حال تبدیل است.

حال مشاهده میشود که پس از این کنفرانس قیمت بیتکوین سیر سعودی گرفته و تاجران و اهل فن؛با میل بیشتری به سمت این سیستم مالی می آیند.

دیدگاه شما در رابطه با موضوعات مطرح شده چیست؟

تحلیل و ترجمه : پوریا حسنی

تمامی حقوق محفوظ  و متعلق به سایت پارس بیتکوین

 

POST A COMMENT.