به ادعای مراجع مربوطه٬چین از همکاری شرکت های واسط پرداخت با صرافی های بیت کوین جلوگیری کرد

No Comment
اخبار بیت کوین
0
0
bank of china

به گزارش مقامی نزدیک به بانک مرکزی چین٬این سازمان از همکاری شرکت های واسط پرداخت با صرافی های بیت کوین جلوگیری کرد.این مقام قابل اطمینان اضافه کرد که با اکثر شرکت های واسط و مقامات بانک چین  (PBOC) صبح دیروز ملاقات داشته است.

او ادامه میدهد سرفصل این قرار مربوط به بیتکوین نمیشد اما ارزهای دیجیتال به قسمت مهمی ازاین بحث تبدیل شد.آنها توضیح دادند که نیازی به ارتباط مستقیم واسط های پرداخت با  اکسچنجر های بیتکوین نیست.

البته این ها هم اکنون در حد یک ادعاست و هنوز این شرکت ها گزارشی مبنی بر این موارد اعلام نکرده اند.

اما این فرد می افزاید:

چند روزی که بگذرد خواهیم دید که شرکت های واسط راه خود را از صرافی های بیتکوین جدا خواهند نمود.

در صورت اتفاق افتادن این موضوع٬مردم میتوانند سرمایه خود را از سایت های صرافی چین بیرون بکشند اما دیگر نمیتوانند به سرمایه خود در این سایت ها بیفزایند.

این امر نیازی به ترس واهمه ندارد و کاربران میتوانند بیتکوین موجود خود را به فروش رسانده و به مرور سرمایه خود را آزاد نمایند.

این نیز ضروری بر دانستن است که صرافی های بیتکوین قانونی اعلام شده اند و کاربران حق خرید و فروش بیتکوین را دارا میباشند و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارند٬ملزم به اعلام مشخصات خود به دولت میباشند.

این خبر خوبی برای بیتکوین میباشد اما خبر بد سخت شدن تبادلات مالی بیتکوین با بانک ها و مؤسسات مالی در چین است که در همین زمینه سایت بزرگ صرافی چین BTC China در گزارشی حول کمیسیون نقل و انتقال ها توضیح میدهد:

برای متعادل کردن مشکلات اخیر در زمینه بیتکوین این سایت تمامی کارمزد ها را به صفر تغییر میدهد.و پس از آن به مقدار ۰/۳ درصد بازمیگرداند. برای این تغییر ناگهانی متاسفیم.

btc china 16 december 2013

حال شاهد افت ۱۰ درصدی قیمت بیتکوین در ساعات اخیر نیز بودیم و باید دید که این اخبار تا چه حد موصق است.

ما با یکی از اعظای  PBOC یعنی شرکت  Tenpay خواهان برقراری ارتباط بودیم اما هنوز جوابی از سوی آنان دریافت نکرده ایم.

 

با تشکر

پوریا حسنی مدیریت سایت پارس بیتکوین

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به سایت پارس بیتکوین میباشد.

 

 

 

 

POST A COMMENT.